O nás

Firma byla založena v roce 1993 a od počátku je vedena pod hlavičkou fyzické osoby Petr Meškan. Během své působnosti na českém trhu se firma postupně rozvíjela a specializovala v oblasti zemních, bouracích, výkopových prací a nákladní autodopravy. V roce 2005 byla firma převedena na právnickou osobu pod názvem Meškan s.r.o. V současné době je pro zákazníky k dospozici 11 zemních strojů a 6 nákladních automobilů.

Dosud využilo a využívá našich služeb mnoho zákazníků. Ať již jsou to jednotlivci nebo velké stavební firmy. S některými jde i o dlouhodobou spolupráci.

Provádíme celou řadu zemních prací v jakémkoli rozsahu. V převážné většině jde o hrubé terénní práce, na které přirozeně navazuje nákladní autodoprava pro velkoobjemový převoz zeminy a drtí.

Naším cílem je poskytovat zákazníkům co nejkvalitnější nabídku našich služeb. Jsme schopni realizovat náročné zakázky i ve špatně přístupném prostředí. K pracem tohoto druhu používáme stroje Broyt, Caterpillar, Schaeff a Liebherr.

Od poloviny roku 2008 jsme pro širokou veřejnost otevřeli nově zařízený a vybavený pneuservis a autoservis pro osobní a dodávkové vozy.

Naše služby neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme. Pokud využijete našich služeb, odměníme se vám kvalitně odvedenou prací.

  • Výpis z obchodního rejstříku - zde
  • Registrace plátce DPH - zde